You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hair Tattoo

Rôzne formy a spôsoby tetovania sú populárne na celom svete. Vďaka modernej technológii sa dajú okrem klasického tetovania rôznych motívov aplikovať na pokožku špeciálne pigmenty, ktoré vytvárajú napríklad prírodného obočia alebo kontúru pier. 

Na Slovensku je iba päť tatérov, ktorí sa špecializujú na Hair Tattoo a naša kolegynka  Miška Vráblová, je jednou z nich.

Mnohí ľudia majú problémy s nadmerným vypadávaním vlasov, ktoré znepríjemňujú život a môže spôsobiť aj psychickú nepohodu. Hair tattoo je unikátne tetovanie vlasových korienkov, ktoré vyrieši tento problém behom pár ošetrení.

 
 
finance2


 

Natetovanie vlasových korienkov vo farbe prirodzených vlasov dokáže zahustiť riedke vlasy, vytvoriť dojem nakrátko ostrihanej hlavy, ale aj zakryť neestetické jazvy na hlave.

Mikropigmentácia pokožky hlavy sa aplikuje podobnou metódou ako populárny permanentný make-up. Pomocou sterilnej ihly sa do pokožky hlavy vpravujú formou drobných bodiek prírodné mikropigmenty, ktoré simulujú prirodzený vlasový rast. Výsledkom ošetrenia je dojem hustejších vlasov, alebo pri tetovaní celej hlavy efekt čerstvo oholených, resp. veľmi krátkych vlasov. Takisto krásne zakrýva aj jazvy po úrazoch alebo chirurgických zákrokoch. Prirodzený vzhľad je garantovaný, keďže farba je upravená na základe prirodzenej farby vlasov klienta, ktorý vopred absolvuje vstupné konzultácie.

Počas sedení sa určí želaný výsledok, ktorý sa dosiahne aj neskoršou úpravou, doplnením alebo odtetovaním. Samotná aplikácia je menej bolestivá ako pri klasickom tetovaní, ale, samozrejme, závisí aj od prahu bolesti daného človeka. Dĺžka procesu trvá niekoľko hodín, na základe veľkosti tetovanej plochy a trpezlivosti klienta v trvaní od 60 minút až po 480 minút.

Ohlasy ľudí, ktorí to už zažili na vlastnej koži sú veľmi pozitívne. Nielenže sa potvrdilo, že vypadávanie vlasov má veľmi zlý vplyv na psychiku, ale má to následky aj na pohodový súkromný život. Respondenti sa po zákroku cítili ako znovuzrodení. Už po prvom mesiaci nastúpil želaný účinok a ľudia z ich okolia boli zmenou priam nadšení. Zvýšilo sa nielen ich sebavedomie, ale aj vystupovanie na verejnosti. Väčšina z nich opakovala zákrok dvakrát po sebe. Podľa ich slov je ošetrenie určené každému, kto sa necíti dobre vo svojej koži kvôli riedkym vlasom a nechce minúť tisíce eur na umelé vlasy. Hair Tatto je novodobý spôsob v boji proti plešatosti a estetickým nedokonalostiam.

 

Opýtali sme sa dvoch našich klientov, ako im Hair Tattoo zmenilo život.

Ako/v čom vám zmenilo život absolvovanie Hair Tatoo?

Peter Danko: Hlavne v tom, že od kedy prišlo vypadávanie vlasov, som sa nerád fotil, na rande to tiež nebolo ono, proste sa mi to vôbec nehodilo a tak to vplývalo aj na moju psychiku. Po zákroku som sa cítil ako nový človek, prvý mesiac som úplne žiaril, aj keď to ešte nebolo úplne zahojené a teda to nebolo tip top. Od vtedy som bol na zákroku ešte dvakrát a reakcie okolia boli veľmi pozitívne, 90 percent ľudí si ani nevšimlo, že je to tatoo, takže to hodnotím ako krok správnym smerom, okrem bolesti počas zákroku to prináša len samé pozitíva.

Rado Torok: O zásadnej zmene života vďaka Hair Tattoo by som nehovoril. V mojom prípade išlo len o optické zahustenie vlasov a teda zmena nie je až tak výrazná ako u človeka, ktorý trpí výraznou plešatosťou. Od môjho prvého absolvovania ubehlo už niekoľko mesiacov a zatiaľ si to nevšimol nikto z môjho okolia, čo svedčí o tom, že prevedenie je skutočne kvalitné a vzhľad je autentický. Rád nosím úplne krátky strih a vďaka vytetovaným korienkom vyzerajú byť vlasy husté a konzistentné.

 

V akých prípadoch/komu by ste to odporučili?

Peter Danko: Je vhodné pre riedke vlasy a v podstate ich to opticky zahustí, odstráni rôzne estetické nedokonalosti, jazvy a podobne, a, samozrejme, plešatosť.

Rado TorokHair Tattoo by som odporučil všetkým, čo sa necítia komfortne a sebavedomo pre ubúdajúce vlasy. Či už niekto trpí plešatosťou, alebo len malou hustotou vlasov, vďaka tejto technike v kombinácii s vhodným strihom môžu vyzerať vlasy, a teda aj celkový výraz zovňajška, omnoho lepšie. Cena takéhoto zákroku nie je nijak závratná, preto sa netreba obávať, že by to mohlo zruinovať váš rozpočet. Práve dnes som absolvoval korekciu tetovania. Trvalo to necelé dve hodiny a mal som pocit, ako keby som iba navštívil kaderníka.

 

Prečo by to chlapi mali absolvovať?

Peter Danko: Neviem či mali. Ak má však niekto pocit, že ho to vylepší, či chce skúsiť niečo nové, potrebuje pridať na sebavedomí a nemá tisíce eur na pravé vlasy, nech do toho ide. V podstate ide len o permanentný make-up, čo je napríklad u žien dnes už úplne bežná vec. 

 

 VideoZdielanieDiskusia